Pālekt uz saturu

Bilde

Jaunākā foruma versija!

gitaristiem.lv forums jauna versija

77 atbildes uz šo tēmu

#1 Niks

Niks

Gitaristiem.lv Komanda

• Members
  • 28 raksti
  • LocationRīga

Pievienots 28 December 2011 - 06:30 PM

Hey, biedri ģitāristi - sveicu Jūs jaunajā Gitaristiem.lv foruma versijā!

Mazliet ir mainījies foruma dizains, taču lielākās izmaiņas ir tieši tehniskā ziņā - esam nomainījuši foruma dzinēju uz jaunāku un progresīvāku, ar jaunām iespējām, no kurām redzāmākā varētu būt Blogi.

Kas attiecas uz informāciju - visas tēmas, ieraksti, lietotāju informācija vēl šorīt tika svaigi pārkopēta no vecā foruma, līdz ar to visam vajadzētu būt kārtībā. Vienīgā zināmā problema - no vecās versijas neizdevās pārcelt lietotāju avatarus, kas, diemžēl, Jums būs jāuzstāda no jauna. Tāpēc, lai varētu saglabāt visu, kas nepieciešams, vēl kādu brīdi (vismaz līdz gada beigām) būs pieejama arī vecā versija, kas pašlaik atrodama šeit.

Kopumā - centāmies pāreju uz jauno versiju sakārtot, lai Jums, lietotājiem tā būtu pēc iespējas nesāpīgāka. :) Cerams, ka tas būs izdevies, pagaidām izskatās, ka lielām problēmām nevajadzētu rasties.

Bet, ja nu tomēr kaut kas neliekas pareizi, droši rakstiet man šeit, forumā, vai uz epastu niks@gitarspele.lv

Tad nu aicinu Jūs iečekot jauno forumu, ziņot par lietām, kas nešķiet kārtībā, bugiem, un es ceru, ka kopā mēs veicināsim šī foruma turpmāku attīstību un izaugsmi. :)

Niks Evalds
Gitaristiem.lv galvenais administrators

• 0

#2 Dolfs

Dolfs

THE STAR

• Members
  • 1168 raksti

Pievienots 29 December 2011 - 11:08 AM

Skatot neizlasītos ziņojumus, nepareizi tiek dalītas lapas.
Vienā lapā tiek atrādīti TIKAI divi ieraksti, pārējais jau ir nākošās lapās.

Tāpat foruma augšas baltais laukums ir stipri par lielu, nav kompakts skats.
Arī atstarpes starp tekstu rindām ir par lielu.
  • 0

#3 Niks

Niks

Gitaristiem.lv Komanda

• Members
  • 28 raksti
  • LocationRīga

Pievienots 29 December 2011 - 11:16 AM

Paldies par kļūdas aprakstu, problēma dīvaina, bet paskatīšos, kas tur varētu būt par vainu.

Par dizainiskām lietām - gaumes ir dažādas, un visiem vienlīdz labi izpatikt uzreiz mēs noteikti nevarēsim. Pie tam - atstarpes starp rindām par lielu? Kā tā var būt problēma? Es saprastu, ja būtu par mazu, un neko nevarētu salasīt... Iespējams, ka tās atstarpes ir by default lielākas, nekā bija vecajā forumā, bet speciāli palielinājuši neko arī neesam.

Jebkurā gadījumā, paldies par viedokli, skatīsimies, ko varam lietas labā darīt!
  • 0

#4 dewired

dewired

THE STAR

• Members
  • 1207 raksti
  • LocationSinCity

Pievienots 29 December 2011 - 11:18 AM

Vēl tā kā derēja kaut kur pievienot linku uz akordu lapu. Es vismaz nevaru šamo ieraudzīt.
  • 0

My soul is painted like the wings of butterflies,
Fairy tales of yesterday, will grow but never die,
I can fly, my friends!

#5 crane

crane

Vietēja mēroga zvaigzne

• Members
  • 633 raksti

Pievienots 29 December 2011 - 11:33 AM

Es nevarēju ielogoties, sanāca tikai tad, kad izgāju aizmirstās paroles rituālu caur epastu (lai gan esmu 100% pārliecināts, ka paroli atcerējos pareizi). Zinu, ka neesmu vienīgais, kas nevar ielogoties.
  • 0

#6 fupos

fupos

Vietēja mēroga zvaigzne

• Members
  • 570 raksti
  • LocationRīga

Pievienots 29 December 2011 - 11:48 AM

Vispār malači, izskatās, ka jaunais izskats, blogi u.c.varētu būt interesanti, tikai, lūdzu, sakārtojiet tās lietas, ko kolēģi te jau ir minējuši.
Paldies!
  • 1
freedom

#7 2tritones

2tritones

Ļutij zverj Korkoģil

• Members
  • 749 raksti
  • LocationJelgava

Pievienots 29 December 2011 - 12:30 PM

Melns teksts uz tumšzila fona ir nelasāms, gaišpelēks teksts uz balta fona ir nelasāms.

Jāatzīst, ka manām diemžēl ne vairs jaunajām acīm šis forums ir sliktāks par veco.
  • 0
Tā bija Bagira, Melnā Pantera, viscaur melna kā tinte, dažviet maziem, kā jau panterai, gaišiem lāsumiem, kas dažādā atgaismojumā laistījās kā smalks zīds... Taču balss viņai bija tik salda kā meža medus, kas pil no koka, un spalva mīkstāka par pūkām. - R.Kiplings

#8 Niks

Niks

Gitaristiem.lv Komanda

• Members
  • 28 raksti
  • LocationRīga

Pievienots 29 December 2011 - 12:31 PM

Vēl tā kā derēja kaut kur pievienot linku uz akordu lapu. Es vismaz nevaru šamo ieraudzīt.

Par akordu lapu aizmirsuši neesam, links būs.

Es nevarēju ielogoties, sanāca tikai tad, kad izgāju aizmirstās paroles rituālu caur epastu (lai gan esmu 100% pārliecināts, ka paroli atcerējos pareizi). Zinu, ka neesmu vienīgais, kas nevar ielogoties.

Esmu saņēmis vēl vismaz vienu sūdzību par ielogošanos, pašlaik meklēju, kur varētu būt vaina. Pagaidām, kamēr risinājuma nav, lūdzu pieciest šo problēmu un atjaunot paroli caur to pašu "aizmirstās paroles rituālu".

Vispār malači, izskatās, ka jaunais izskats, blogi u.c.varētu būt interesanti, tikai, lūdzu, sakārtojiet tās lietas, ko kolēģi te jau ir minējuši.
Paldies!

un paldies par sapratni, strādājam un kārtojam :)
  • 0

#9 2tritones

2tritones

Ļutij zverj Korkoģil

• Members
  • 749 raksti
  • LocationJelgava

Pievienots 29 December 2011 - 02:15 PM

Tad vēl. Izskatās, ka nekorekti rādās, ka sadaļā ir jauni sūtījumi. Piemēram, šinī sadaļā pēc mana ir vēl, bet foruma pirmajā lapā neparādās, ka sadaļā būtu kas jauns. Un tiešām, vai to gaišpelēko nevar iztaisīt kādu nieku tumšāku - es domāju, to kur ir "Pievienots šodien...", fūteri utml?
  • 0
Tā bija Bagira, Melnā Pantera, viscaur melna kā tinte, dažviet maziem, kā jau panterai, gaišiem lāsumiem, kas dažādā atgaismojumā laistījās kā smalks zīds... Taču balss viņai bija tik salda kā meža medus, kas pil no koka, un spalva mīkstāka par pūkām. - R.Kiplings

#10 2tritones

2tritones

Ļutij zverj Korkoģil

• Members
  • 749 raksti
  • LocationJelgava

Pievienots 29 December 2011 - 04:52 PM

Izskatās, ka daudz dzīvības forumā nemana. Visticamākais - tāpēc ka vecās paroles nestrādā, a jaunu pasūtīt var tikai tie, kuriem nav mainījušās e-pasta adreses, jo šķiet lai jamais "aizmirstās paroles rituāls" strādātu, vaig lai profilā reģistrētā adrese būtu ok. A ja nu tā nav?
  • 0

#11 Feinais

Feinais

Jauniņais

• Members
  • Pip
  • 1 raksti

Pievienots 29 December 2011 - 06:38 PM

Nē, nē, nu forums jau ir feins
  • 0

#12 Niks

Niks

Gitaristiem.lv Komanda

• Members
  • 28 raksti
  • LocationRīga

Pievienots 29 December 2011 - 08:26 PM

Izskatās, ka daudz dzīvības forumā nemana. Visticamākais - tāpēc ka vecās paroles nestrādā, a jaunu pasūtīt var tikai tie, kuriem nav mainījušās e-pasta adreses, jo šķiet lai jamais "aizmirstās paroles rituāls" strādātu, vaig lai profilā reģistrētā adrese būtu ok. A ja nu tā nav?

"a ja nu tā nav", tad visi, kam nestrādā paroles, droši var iesūtīt epasta adreses izmaiņas, ja tādas nepieciešamas, nomainīsim.
  • 0

#13 West

West

Ģitāras griezējs

• Members
  • 400 raksti
  • LocationRīga

Pievienots 29 December 2011 - 10:58 PM

Arī pačakarējos ar paroles maiņu. Avatars vietā. Melnie burti uz tumšā fona točno sūdīgi redzami. Kopumā ir svaigāks & modernāx izskats. Cerēju, ka ieraudzīšu solīto "Gear Review" (par to bija runa šamajā http://www.gitaristi...tar-jam-foruma/ ).
  • 0

#14 Dolfs

Dolfs

THE STAR

• Members
  • 1168 raksti

Pievienots 30 December 2011 - 09:19 AM

Atverot "Skatīt jaunākos rakstus" - redzam, teiksim ir 4 ieraksti.
Izlasam vienu, ejam atkal uz "Skatīt jaunākos rakstus" - vairs nav neviena nelasīta....
Kaut kā nepareizi strādā tā fīča :(
  • 0

#15 Niks

Niks

Gitaristiem.lv Komanda

• Members
  • 28 raksti
  • LocationRīga

Pievienots 30 December 2011 - 12:40 PM

Ok, par fontu krāsu - nomainīsim to melno uz zilā fona uz baltu, lai ir salasāmāk.

Cerēju, ka ieraudzīšu solīto "Gear Review" (par to bija runa šamajā http://www.gitaristi...tar-jam-foruma/ ).

Ideja nav aizmirsta, satura izmaiņas/papildināšana joprojām ir plānā, bet pašlaik primāri koncentrējamies uz paša foruma iespējamo tehnisko/vizuālo kļūdiņu/nepilnību izķeršanu.

Atverot "Skatīt jaunākos rakstus" - redzam, teiksim ir 4 ieraksti.
Izlasam vienu, ejam atkal uz "Skatīt jaunākos rakstus" - vairs nav neviena nelasīta....
Kaut kā nepareizi strādā tā fīča :(

Par šo pēdējo - vai vēl kādam ir komentāri un varat apstiprināt šādu problēmu? Vēl tikko skatījos, man kaut kā neizdevās tādu gļuku reproducēt, visu smuki atzīmēja, kas ir lasīts, kas nav. Kreisajā malā var pamainīt laika periodu, varbūt tur kaut kas nepareizi izvēlēts?
  • 0

#16 Niks

Niks

Gitaristiem.lv Komanda

• Members
  • 28 raksti
  • LocationRīga

Pievienots 30 December 2011 - 02:08 PM

Uzliku atļauju šajā tēmā rakstīt arī viesiem, lai tie, kam ir problēmas ar ielogošanos, varētu par to padot ziņu.
Dariet to, lūdzu, palīdzēšu.
Par paroļu problēmu - pagaidām šķiet, ka vislabākais risinājums tomēr paliek paroles atjaunošana ar e-pasta palīdzību. Par to atvainojos, bet pēc pēdējās informācijas izskatās, ka vecais forums tomēr nav līdz galam draudzīgs ar jauno pārejas ziņā. Bet no otras puses, ja pēc paroles atjaunošanas viss strādā, tad to tomēr varētu uzskatīt par salīdzinoši mazu problēmu, ņemot vērā, ka pārējām lietām ar profiliem un pašu saturu (tēmām, postiem) viss ir kārtībā.
Un kā jau teicu - ja reģistrētais e-pasts vairs nav pieejams, bet paroles maina nepieciešama, rakstiet, palīdzēšu un izdarīšu to manuāli.

Tikko vēlreiz izgāju cauri reģistrēšanās un aizmirstās paroles procedūrām - abos gadījumos e-pastus saņēmu, vienīgi manam konkrētajam kontam tie bija iemesti spama folderī, tā kā, ja šķiet, ka e-pasts nav pienācis, pārbaudiet, vai nav iejaukts pie spama.

Šo rakstu rediģēja Niks: 30 December 2011 - 02:16 PM
jaunākie testi

• 0

#17 Viesis_Dolfs_*

Viesis_Dolfs_*
  • Guests

Pievienots 30 December 2011 - 02:31 PM

Tomēr vajadzētu ieviest neizlasīto rakstu fīču, kā bija vecajā forumā...
  • 0

#18 Viesis_rrobis_*

Viesis_rrobis_*
  • Guests

Pievienots 31 December 2011 - 01:15 AM

sveiks, nav atnācis e-pasts ne uz vienu no iespejamajām kastītēm, arī spamā nav. varbūt ir kāds support meils, uz kuru aizrakstīt privāti? paroles atjaunošana nestrādā un arī vecā nedarbojas

/rrobis
  • 0

#19 Niks

Niks

Gitaristiem.lv Komanda

• Members
  • 28 raksti
  • LocationRīga

Pievienots 31 December 2011 - 01:33 AM

Bet, ja nu tomēr kaut kas neliekas pareizi, droši rakstiet man šeit, forumā, vai uz epastu niks@gitarspele.lv

• 0

#20 augshejais

augshejais

Vietēja mēroga zvaigzne

• Members
  • 777 raksti
  • LocationRīga / Liepāja

Pievienots 03 January 2012 - 03:04 PM

parole vēl aizvien negāja. tikko izveicu aizmirstās paroles renovēšanu. Publiskais fuj programmētājam :D

viss pārējais man pie kājas. ka tik strādā!

veiksmi!

man arī nācās nomainīt paroli, kamēr te bija testa versija, tad vēl tiku iekšā, kā palaida PROD, tad vairs paroli neakceptēja..
  • 0
~life's too short for bad tone~

guitars: Fender Baja Telecaster I Squier Custom Telecaster (with Fender WRHB pickups)
effects: DOD YJM 308 I Big M*ff Pi (clone) I Four Knob RAT I Behringer VT999 (modded) I Artec Vintage phaser (rehoused) I Small St*ne (clone) I Tremulus Lune I TC Electronic Nova Delay I
amp: Kustom® Defender 112

Atbildēt

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)