Pālekt uz saturu

Bilde

Jauna tēma

• Please log in to reply
Nav atbilžu uz šo tēmu

#1 RokereLV

RokereLV

Jauniņais

• Members
  • Pip
  • 7 raksti

Pievienots 18 September 2014 - 09:10 PM

Pavisam nopietni šis nav nekāds joks. MEKLĒJU DRAUGUS!

Mans vārds ir Laura. Visbiežāk esmu nedaudz noslēgta (bet, ja atbrīvo kādu no manām čakrām, tad prātiņ nāc mājās :rolleyes:), inteliģenta studente ar daudz un dažādiem hobijiem, kura klausās rokmūziku un metālu, kā arī neapzināti atšķiras no citiem. Ar to pagaidām pietiks.

Tev droši vien rodas jautājums, kādēļ gan es nevaru atrast kādu draugu reālajā dzīvē? Tad nu atbilde skanēs tā – visi līdz šim iegūtie draugi ir tik neīsti un šķebinoši kā pati lētākā atrodamā ģitāra, kā arī neviens no sastaptajiem cilvēkiem nav kaut desmitdaļu līdzīgs man. Jēli un glumi joki, neīsti smaidi un mierinājumi, domāšanas veids kā piecgadīgam bērnam, neizpratne un manas muzikālās gaumes izsmiešana. Tas man nav nepieciešams, tāpēc rakstu šeit!  :)

Ja vēlies tāpat vien iegūt vai meklē lielisku draugu, tad šeit nu es esmu! Ja arī tu nodarbojies vai tev patīk mūzika, ja tu esi sakarīgs cilvēks, ja tu vēlies KĀRTĪGI IZBAUDĪT DZĪVI, dodoties uz dažnedažādām vietām, palīdzēt citiem, smieties, trakot un smelties jaunu pieredzi un ja arī tev ir dažādas intereses, tad es gaidu tavu ziņu uz savu e-pastu, neesmu nekāds briesmonis un nekožu arī! :D  Un šis nebūt nav iepazīšanās sludinājums. Vienkārši – mums, foršiem cilvēkiem, jāturas kopā!  ;)

• 1

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)