Pālekt uz saturu

Bilde

Megadeth...(mans vērtējums)

• Please log in to reply
1 atbilde šai tēmai

#1 ValtersD

ValtersD

Jauniņais

• Members
  • Pip
  • 5 raksti

Pievienots 22 September 2014 - 03:36 PM

Megadeth

Burvīga lielā thrash metal četrinieka grupa ar diezgan dažāda rakstura, lieliskiem 14 albumiem.

Šajā rakstā centīšos maksimāli objektīvi raksturot šos albumus, to labākās dziesmas (manuprāt, protams), plusus un mīnusus :)

Killing is my business ...And business is good! (1985)

Izteikti ātrs un trešīgs albums ar episku sākumu (Last rites/loved to deth) man personīgi ļoti patīk, taču jebkurš megadeth cienītājs zinās, ka šī albūma pērle ir dziesma (mechanix). Domāju, ka albuma garšu raksturo dziesma (rattlehead). Dodu 7/10...

Peace sells... But who's buying? (1986)

Vairs ne tik ātrs, taču ļoti melodisks un bez šaubām izcils albums, to apstiprinās arī Lars Ulrihs (Metallica bundzinieks)! Ausīm ļoti tīkami un sulīgi soliņi. Šim albumam nav nekādu mīnusu, tas ir tiešām perfekts. Ir grūti izcelt kādu dziesmu, jo visas ir baudāmas un ļoti dažādas! Ja kādam patīk Megadetu salīdzināt ar Metallicu, tad es teikšu, ka šis albums, manuprāt, ir daudz baudāmāks par Metallica otro albumu!!

Dodu 10/10...

So far, so good... so what? (1988)

Heavy metal cienītājiem šis varētu būt diezgan tuvs albums, jo tas ir vēl nedaudz lēnāks ritma ziņā, taču arī spēcīgs un soliņiem bagāts albums, tajā ir divas patiešā izcilas dziesmas, bez kurā Megadeth ir grūti iedomājams, proti, in my darkest hour un noteikti hook in mouth (kas ir viena no manā mīļākajām Megadeth dziesmām). Ļoti hevīgs albums, dodu 8/10...

Rust in peace (1990)

Pavisam noteikti megadeth klasika un Deiva Masteina lielākā pērle (dziesma holy wars...the punishment due), kā arī (hangar 18) ir neatņemama Megadeth klasika. Vispār šis albums izteikti raksturo Megadeth stilu, rokrakstu, atšķirību no jebkuras citas grupas! Šis albums ir obligāti klausāms ja esi izlēmis pieskarties Megadetam! Dodu 10/10...jo mazāk nemaz neatļaujos dod, citādi katrs sevi cienoš Megadeth fans apvainosies...

Countdown to extinction (1992)

Ļoti augstu vērtēts albums un viens no komerciāli veiksmīgākajiem. Daudz savādāks nekā Rust in peace, proti ritmiski vieglāks, lēnāks, ar es gribētu teikt smagāku raksturu un trīs ļoti spēcīgām dziesmām (symphony of destruction, sweating bullets, ashes of the awake).

Es saskata līdzību ar So far, so good...so what?, taču šis albums ir nedaudz pilnvērtīgās un daudzveidīgāks, tāpēc dodu 9/10...

Youthanasia (1994)

Izteikts heavy metal albums, tas vairs nav thrash vai speed metal, ļoti maz līdzību ar iepriešējiem albumiem. Taču tas noteikti nav slikts, kad sāku klausīties Megadetu, tieši šis albums man ļoti patika (īpaši man patika the killing road, a tout le monde, blood of heroes, un noteikti tituldziesma youthanasia). Ne velti tas sasniedza ļoti augsto ceturto vietu Billboard top 200 čārtā! Albums smagas mūzikas cienītājiem, manuprāt, labākā dziesma ir (youthanasie). Dodu 9/10...

Cryptic writings (1996)

Ar šo albumu Megadetam sākas tāds kā komerciālais periods, dziesmas ir īsas un visnotaļ vienkāršas, bet melidiski interesantākas nekā Youthanasia albumā. Albumā ir dziesmas, kas varēja arī nebūt (pārāk vieglas un pat popsīgas), tomēr ir arī labas dziesmas (dziesmas trust un she - wolf ir pat ļoti labas un use the man, almost honest arī var kādu reizi pabaudīt). Ņemot vērā kādi bija visi iepriekšējie albumi, dodu vien 6/10...

Risk (1999)

Lai arī šis un iepriekšējais studijas albums bija daudz maz komerciāli veiksmīgi, es atļaujos teikt, ka šie divi albumi ir vissliktākie (salīdzinot ar pārējiem)...Šajā albumā man patīk vien trīs dziesmas (prince of darkness, crush 'em un the doctor is calling), pārējo es, godīgi sakot, klausos diezgan reti (nav manā gaumē), tāpēc dodu tikai 5/10...

The world needs a hero (2001)

Megadets pamet Capitol records un pievienojas Sanctuary records, līdz ar to mūzika stipri uzlabojas... Albums ir daudz smagāks, tam ir brīnišķīgas solo partijas, daudz lieliskas dziesmas (1000 times goodbye bija pat viena no mīļākajām dzesmām man, burning bridges, kas ļoti atgādina Countdown to extiction albumu, dread and the fugitive mind ar perfektu, loti baudāmu solo partiju un return to hangar)! Šajā albumā nav sliktu dziesmu, bauda klausīties; Dodu 8/10...

The system has failed (2004)

Pirms iznāca šis albums, Deivs Masteins ar milzīgu neatlaidību atlaba no šausmīgas slimības, kuras dēļ visa kreisā roka jāiemāca ne tikai spēlēt ģitāru, bet kaut vai vispār kustināt, tas par laimi Deivam Masteinam izdevās. Un viņš atgriezās ar šo interesanto albumu...tajā ir diezgan melodiskas, bet diezgan līdzīgas dziesmas; vislabākā bez šaubām ir (the scorpion)! Albums ir labs, bet ne izcils, tāpēc dodu ne vairāk kā 7/10...

United abominations (2007)

Šis, pēc manām domām, ir ilgi gadītais, īstais Deivs Masteins, īstais Megadeth ir atgriezies ar šo albumu!! Tajā ir Megadeth ātrums, smagie, ātrie ritmi un lieliskie soliņi... Vislabākā dziesma noteikti ir (sleepwalker), bet arī pārējās albuma dziesmas ir lieliskas. Šis albums ir jāklausās; Dodu 9/10... par ilgi gaidīto atgriešanos!!

Endgame (2009)

Es nevilcinoties saku, ka šis ir vislabākais Megadeth albums, tas ir izcils, tam ir tikpat lieliski soliņi kā Peace sells...but who's buying?, tāds pats raksturs kā Rust in peace (dziesmās 1,320' un this day we fight tas ir jūtams), bet dziesma (headcrusher) pārspēj visu, bet (the hardest part of letting go), manuprāt, ir vislabākā no Megadeth lēnajām dziesmām! Noteikti 10/10...

Th1rt3en (2011)

Ne tik labs kā Endgame, bet arī baudāms albums. Vienīgais mīnuss ir tāds, ka dziesmas ir raksturā ļoti līdzīgas, nav tā dažādība, kas Countdown to extinction, taču albums ir ātrs un spēcīgs! Man īpaši patīk (sudden death; guns, drugs and money; fast line; public enemy No.1 un noteiki 13). Dodu 8,5/10

Super collider (2013)

Ļoti labs albums...Dziesmas ir dažādas, katra ar kaut ko atšķiras (ļoti muzikāls albums). Diezgan smags un ātrs albums, izteikts Megadets (man ļoti patīk, ir grūti izcelt kādu dziesmu, jo visas ir tiešām labas), gribu tikai pieminēt, ka īpaši labs un interesants ir dziesmas (dont turn your back...) ievadiņš! Dodu 9,5/10...

Ja vēl neesi baudījis Megadeth, tad ļoti silti iesaku! Tam ir ļoti dažādi un lieliski albumi, var izveidot burvīgu labāko dziesmu sarakstu. Megadeth - viena no izcilākajām smagās mūzikas grupām ar tiešām lielisku un savdabīgu repertuāru!

Cilvēki ir dažādi, to gaume arī atšķirās...būšu pateicīgs ja izteiksiet arī kāds savas domas par Megadetu un manu rakstu :) (kas labs, kas slikts)...

• 0

#2 australia

australia

Ģitāras griezējs

• Members
  • 309 raksti
  • LocationRīga

Pievienots 01 October 2014 - 11:55 AM

neesmu fans, bet papildināšu autiņa playlisti ar minētajām dziesmām, jo līdz šim man bija tikai 'simfonija' un 'monde', par kurām cepuri nost.

• 0
ibanez,dimarzio,podhd500

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)