Pālekt uz saturu

Bilde

Konflikts

• Please log in to reply
10 atbildes uz šo tēmu

#1 badass-playa

badass-playa

Savējais

• Members
  • 20 raksti

Pievienots 12 September 2016 - 06:29 PM

Nesaskaņas ar ģitāristu manā grupā turpinās, es iepriekš jau rakstīju, ja viņš spēlē uz atskaņotas ģitāras kā džeza homītis, un k.ko dirš par dropiem, un turpina močīt powerkordus ar vienu pirkstu, ok, to es k.kā sagremoju, tomēr sen pazīstami un tā. Nu lūk un tagad viņš izdomāja nopirkt multiscale 7 stīgu ģitāru. Problēmas itkā nebūtu, ja viņš pēdējās 3 stīgas turētu vienā skaņojumā, bet lūk nē, redz kundziņš gribot spēlēt atkal k.kadā mistiskā skanojumā, tipa a-drop, man liekas, ka atkal dirš, jo tādas a nots nemaz nav. Varbūt viņš domā fa, bet pēc fa tas neizklausās. No lūk, es viņam palūdzu lai nospēlē k.ko vienkāršu ar savu skanējumu, ( tipa spēlēt 16/7 ar akcentu uz atsitienu la minora kvartsekstakordu izmantojot kā izejas pozīciju harmoniskai parejai uz disonansi izmantojot dorisko gammu) viņš sāka laist pa atverto stigu k.kadas trioles akcentējot sinkopi. Ja ar to ir par maz tad tonalitāte bija vispar sviestā. La minora kvartsekstakorda vietā viņš paņēma la mažoru kā subdominanti un re kā alterēto dominantseptakordu, kas būtu interesanta kvartu-kvintu apļa ritmiskā modulācija, ja nu vienīgi viņš nebūtu homītis kas spelē ar atskaņotu ğitāru. Nu lūk tā. Ko man darīt ? Un starp citu, vai kādam ir inputs par to, kadēļ mam bassam ir nelabojama intonācija kļuvusi ? Es tiltu pārskrūvēju par 4 cm tālāk, jo stīgām vienmēr baigais gabals paliek pāri ko kniebt nost.
  • 2

#2 dude

dude

Spēlmanis

• Members
  • 60 raksti

Pievienots 12 September 2016 - 09:32 PM

:D  :D  :D  . Mošk ar KFC speķi intonāciju sabojāji?

• 0

#3 AndrisG

AndrisG

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 35 raksti

Pievienots 15 September 2016 - 11:57 AM

Labs stāsts :D

Atgādina to stāstu par  čali kurš pieķer sievu krāpjot ar citu veci un beigas skanēja apmerām tā: "pamaniju, ka manam Golfam bremžu diski aprūsējuši, cik tas ir slikti un no kā tas ir radies?" :D

drop a - septīta stīga noskaņota kā piektā stīga ;)

Pārskrūvē tiltu atpakaļ :D

• 0

#4 australia

australia

Ģitāras griezējs

• Members
  • 311 raksti
  • LocationRīga

Pievienots 19 September 2016 - 02:05 PM

:D

Jādod pa muti un atņemt ģitāras pasi

• 0
ibanez,dimarzio,podhd500

#5 jurcix

jurcix

Ģitāras griezējs

• Members
  • 243 raksti
  • LocationRīga

Pievienots 23 September 2016 - 10:25 PM

kā te vienam gribas pazīmēties ar savām zināšanām :D 

• 0

#6 zaje

zaje

Spēlmanis

• Members
  • 95 raksti

Pievienots 24 September 2016 - 12:55 AM

Kādam būtu labāk ievērties atviltknē, principā.

• 0

#7 jurcix

jurcix

Ģitāras griezējs

• Members
  • 243 raksti
  • LocationRīga

Pievienots 24 September 2016 - 11:31 AM

vēlreiz pārlasīju to murgu :D

1. Laikam vēl puisim nav iemācīts, ka notis apzīmē arī ar burtiem :) Kas tad tādā gadījumā ir D Drop ?? D nots jau arī nav ( pēc badas pleija domām :D ) Un septiņstīgu ģitārām izmanto a drop skaņojumu

2. Vispār  takstsmēru apzīmē 7/16 , nevis 16/7  :D :D . Badass izdomājis jaunu nošu garumu - septītdaļa ;D ģeniāli :D

3. Ko tu tur par to subdominanti sarakstīji ? Pats vismaz saproti , KO TU TUR uzrakstīji ????? Izskatās,  ka esi samācījies jaunus vārdus un nu baigi gribas tos kaut kur ielikt :D

Un uz jautājumu - Ko tev darīt ? . varu ieteikt dažus variantus, tikai baidos, ka  par to  bano :D

bet ieteikums ir - nevajag tēlot pārgudro . Jau otro reizi esi smagi aptaisījies :D

• 0

#8 Pērkontētiņš

Pērkontētiņš

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 36 raksti

Pievienots 19 December 2016 - 05:40 PM

man patīk, ka daži šito uztvēra nopietni

• 2

#9 Kārlis Šteinmanis

Kārlis Šteinmanis

Spēlmanis

• Members
  • 145 raksti
  • LocationLatvia

Pievienots 24 December 2016 - 04:13 PM

man patīk, ka daži šito uztvēra nopietni

:D vai ne?

• 0
No sūda vasku neizspiedīsi.

#10 jurcix

jurcix

Ģitāras griezējs

• Members
  • 243 raksti
  • LocationRīga

Pievienots 30 December 2016 - 08:22 PM

Ok! Nomainam foruma nosaukumu gitaristiem.lv uz dirs...ejiem.lv  un viss. Gudri d..irst nav

māksla.

• -1

#11 Kārlis Šteinmanis

Kārlis Šteinmanis

Spēlmanis

• Members
  • 145 raksti
  • LocationLatvia

Pievienots 04 January 2017 - 09:38 PM

Ok! Nomainam foruma nosaukumu gitaristiem.lv uz dirs...ejiem.lv  un viss. Gudri d..irst nav

māksla.

Jurcix, par ko tad īsti ir cepiens?

Par to, ka nesaprati, ka čalis pavisam acīmredzami dzen jokus? Neņem lietas tik traki pie sirds. Reizēm var arī veselīgi paņirgt. Ir jānovērtē izdoma un laiks, kas ir ieguldīts, lai sarakstītu to sviestu :D

Un par "dirsējiem.lv" - nekļūsim radikāli. Ja būtu jāpārsauc portāls pēc populārāko postu tematikas, tad ierosinu sekojošos nosaukumus - akordumekletajiem.lv un/vai pardodugitarlietas.lv

• 1
No sūda vasku neizspiedīsi.

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)