Pālekt uz saturu

Bilde

Ģitāras skolotājs!

• Please log in to reply
Nav atbilžu uz šo tēmu

#1 badass-playa

badass-playa

Savējais

• Members
  • 21 raksti

Pievienots 22 April 2018 - 09:22 PM

Sveiki, es jau kādu laiku spēlēju ģitāru, pāris gadus. Esmu mācījies no labākajiem video kas ir youtube un Domes kora skolā. Nu lūk un esmu diezgan drošs ka Rīgā uz šo brīdi nav daudz ģitāristu kas spēlētu labāk par mani, gan soloģitāru gan bassa ģitāru ! UN tādēļ es domāju, ka tā vietā lai pasniegtu privātstundas es labāk kļūstu par sertificierētu pasniedzēju un esmu nolēmis ka  Jāzepa Vītola LatvijasMūzikas akadēmija ir vieta priekš manis. Viņi tur spēlē džezu un visādus citus sūdus kuriem nav vajadzīga mūzikas teorija ! Un es tā domāju, ka ja jau viņi tur neviens nemāk spēlēt ģitāru, viņiem vajag pasniedzēju ar pilnīgi svaigu skatu uz mūziku ! Es plānoju piedāvāt viņiem apgūt mikrobāzes improvizācijas un katru gadu iet cauri jaunai skaņkārtai ! I mean, homīši kas spēlē uz atskaņotām ģitārām beidzot iemācītos kādu jēdzīgu gabalu nospēlēt !!!! 

Kā arī es uzskatu ka es esmu pierādījis sevi kā atbildīgu blogotāju šeit un pārējie administrātori āpatās nedara savu darbu, es vēlos kļut par administrātoru, es ceru ka Dolfs šo varēs nokārtot priekš manis !!! 

• 1

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)