Gitaruveikals.lv Skaļruņu remonts - Ģitāras, kombiņi, pedāļi utt. - Ģitāristu forums Gitaristiem.lv

Pālekt uz saturu

Bilde

Skaļruņu remonts

• Please log in to reply
3 atbildes uz šo tēmu

#1 karlis_i

karlis_i

Savējais

• Members
  • 20 raksti

Pievienots 12 maijs 2006 - 04:25

Sveiki.

Man ir divas diezgan vecas tumbas- 50 AC-022. Pēdējā laikā tās tika izmantotas mēģinājumu telpā, un rezultāts ir tāds, ka TAS, kas savienoja basa skaļruņa konusveida membrānu ar skaļruņa korpusu, ir saplīsis, un membrāna tagad turas tikai uz spoles un diviem vadiem.
Domāju to salīmēt, izmantojot grīdu porolonu (to, ko liek zem lamināta grīdām) kā to detaļu, kas savieno membrānu ar skaļruņa korpusu, un kā līmi- silikonu. Nu, man tā ieteica darīt. Ja kādam no jums ir pieredze, vai arī šī ideja liekas pavisam nepareiza, lūdzu uzrakstiet. Labas tumbas tomēr.
Par cēloņiem- jā, nav jau pārāk gudri likt 4 omu tumbas pie 8 omu pastiprinātāja, bet ko darīt, ja mēģinājumu telpu un tās inventāru dala 3 grupas, un ar naudu aparatūrai tā ir, kā ir? :)
  • 0
Ievietotais attēls
Ievietotais attēls

#2 imbisal

imbisal

THE STAR

• Members
  • 1 021 raksti
  • Locationriga

Pievienots 12 maijs 2006 - 06:48

nu es neko tadu nesu darijis, bet 4omu tumbas pie 8omu pastuža :arrow: :shock: :D
  • 0

gibson flying V, epiphone les paul standard (SD alnico pro II neck-bridge) fulltone OCD V4, mxr carbon copy, mxr 10 band eq, crybaby 535q, MXR analog chorus, Boss Tu-6, Laney GH50l, Tayden speakers

#3 Viesis__*

Viesis__*
  • Guests

Pievienots 09 jūnijs 2006 - 02:23

varbūt kāds zin kādu, kas pārtin skaļruņiem tinumus?
  • 0

#4 RGX

RGX

Ģitāras griezējs

• Members
  • 445 raksti
  • LocationMetropole

Pievienots 09 jūnijs 2006 - 04:22

varbūt kāds zin kādu, kas pārtin skaļruņiem tinumus?

Ir viens tipāžs Radiotehnikas rūpnīcā....... sarkanā mājā kas biš dziļāk teritorijā pirms maximas....... vienīgi tel nr. esmu nozaudējis - toch zinu ka no Phoeniksa Studijas Levits vai mēmais zin.....
  • 0
F*** THE ALTERNATIVE MUSIC!

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)

gandrs.lv