Pālekt uz saturu


Bilde

Foruma noteikumi


 • Slēgta tēma Šī tēma ir slēgta
Nav atbilžu uz šo tēmu

#1 arturs

arturs

  Gitaristiem.lv Komanda

 • Moderators
 • 1389 raksti
 • LocationRīga

Pievienots 28 December 2006 - 12:47 PM

Šis forums ir absolūti publiska telpa, tāpēc nu nekādi nevar iztikt bez zemāk minētajiem noteikumiem. Lūgums respektēt un ņemt tos vērā, jo, ticiet vai nē, administratoriem tiešām nav nekādas vēlmes kādu šeit pārmācīt vai kaut kādā veidā sodīt. Protams, ka sākumā Tu tiksi brīdināts un informēts, ka tā vai šitā labāk ir nedarīt, bet vai nebūtu daudz labāk un jaukāk, ja Tu iepazīsies ar šiem noteikumiem pats un aiztaupīsi mums, foruma administratoriem, pāris lietas, ar kurām noņemties. Galu galā mēs visi šeit atrodamies brīvprātīgu motīvu vadīti. Cienīsim viens otru!
 • Rakstot jaunu ziņu pārliecinies, ka esi gatavs to publicēt tai atbilstošā tēmā. Ja esi kļūdījies - paziņo par to administratoram. Vislabāk, protams, būtu nemaz neveidot jaunu ziņu nepareizā tēmā.
 • Centies saprotami izklāstīt savu sakāmo. Nevienam nav nekādas vajdzības pēc Taviem ierakstiem, kuros Tu sniedz nesakarīgu vai nesniedz nekādu informāciju. Padomā labi, vai mēs vēlamies lasīt Tavus "Piekrītu!" vai " :) :) :) :)" veidīgos postus. Tas pats attiecas arī uz tematu nosaukumiem, kuros pēc iespējas skaidrāk ir jādefinē diskusijas kodoltēma. Diez vai tā būtu "HELP PLZZZ!". Tā vietā ir obligāts lūgums izvēlēties tādus saprotamus virsrakstus kā "Kā labāk spēlēt Cmaj7 akordu?" utt.
 • Šī foruma valoda ir latviešu valoda.
 • Rakstot atceries par elementārām ētikas un savstarpējas pieklājības normām. Ja gadījumā tomēr prasās kāds „biezāks” vārds - aizmirsti! Var izteikties arī citādāk. Jebkura publiska nicinājuma izrādīšana šajā forumā (apsaukāšana, smagu divdomību izteikšana, citāda aizskaroša izteikšanās) pret kādu otro personu ir strikti aizliegta! Neriskēsim atvadīties no dalības forumā pavisam!
 • Ja tomēr kāds foruma dalībnieks ir izteicies nepieklājīgi vai kā citādi veicinājis nedraudzīgu vidi forumā, esi lāga cilvēks un izmanto pogu "Ziņot administrācijai". Apsolām censties situācijas risināt pēc iespējas operatīvāk.
 • Ja ir personiski kārtojamas lietas ar citiem foruma apmeklētājiem, to nebūtu vēlams rakstīt forumā, bet gan izmantot pieejamās e-pasta adreses vai arī iekšējo saraksti. Nosūtīt privātu ziņu var ieejot katra lietotāja profilā un nospiežot pogu "Nosūtīt ziņu". Publiska personisku lieto apspriešana, kas neattiecas uz tēmu vai citiem foruma dalībniekiem, tiks uzskatīta par spamu un dzēsta no foruma.
 • Ja esi pārdomājis un nevēlies, lai Tavs temats tiktu turpmāk apspriests – paziņo par to administratoram vai moderatoram – ziņu dzēsīs, vai arī tēma tiks slēgta. Īpaši tas attiecas uz ziņām, kas saistītas ar pirkšanu vai pārdošanu.
 • Forumā reģistrēties drīkst tikai ar vienu lietotājvārdu un tādu, kas nav acīmredzami līdzīgs kādam jau esošam lietotājvārdam. Ja tiksi pieķerts ļaunprātīgā citu dalībnieku maldināšanā izmantojot vairākus lietotājvārdus vienlaicīgi, turpmāk Tev būs liegta piekļuve šim forumam vispār. Savukārt, ja esi piereģjistrējies un pēc kāda laika pārdomājis, ka esošais lietotājvārds nav gana labs – lūdzu, nereģistrējies no jauna ar citu lietotājvārdu, bet izmanto speciāli šim nolūkam paredzēto formu sadaļā "Labot manu profilu" (šāda darbība iespējama 3x katru 30 dienu laikā). Ja izvēlēsies nepiedienīgu lietotājvārdu, kas neatbilst elemantārām ētikas normām, vai arī būs necenzēti vārdi tā saturā - lietotājs bez brīdinājuma tiks dzēsts no dalībnieku saraksta. Atkārtotas šāda veida aktivitātes gadījumā Tev būs liegta piekļuve šim forumam.
 • Izmantojot parakstu, būtu labi saprast, ka to lasīs katrs cilvēks pie katra Tava ieraksta. Tāpēc būtu vēlams padomāt par tā saturu (nemaz nerunājot par necenzētiem vārdiem, aizskarošiem tekstiem utt.).
 • Un visbeidzot. Foruma administratoriem vienmēr ir taisnība jautājumos, kas attiecas uz foruma iekšējo kārtību. Viņu rīcība netiek apsriesta un analizēta. Tāpat arī piekasīšanos pie "neprecīzi definētiem" foruma noteikumiem atstāsim juristiem.

Pretenzijas vai komentārus, kas attiecas uz šiem noteikumiem, droši varat rakstīt man privātu ziņu caur manu profilu. Paturu tiesības neatbildēt. Tāpat arī foruma noteikumi var tikt papildināti vai mainīti bez iepriekšēja, īpaša brīdinājuma! Atgādināšu, ka noteikumu nezināšana neatbrīvo no atbildības.
 • 0
0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)