Pālekt uz saturu


badass-playa

Pievienojās: 10 Jan 2012
Ārpus foruma Forumā bija: Apr 22 2018 09:27 PM
-----

#160436 Ģitāras skolotājs!

Pievienoja badass-playa 22 April 2018 - 09:22 PM

Sveiki, es jau kādu laiku spēlēju ģitāru, pāris gadus. Esmu mācījies no labākajiem video kas ir youtube un Domes kora skolā. Nu lūk un esmu diezgan drošs ka Rīgā uz šo brīdi nav daudz ģitāristu kas spēlētu labāk par mani, gan soloģitāru gan bassa ģitāru ! UN tādēļ es domāju, ka tā vietā lai pasniegtu privātstundas es labāk kļūstu par sertificierētu pasniedzēju un esmu nolēmis ka  Jāzepa Vītola LatvijasMūzikas akadēmija ir vieta priekš manis. Viņi tur spēlē džezu un visādus citus sūdus kuriem nav vajadzīga mūzikas teorija ! Un es tā domāju, ka ja jau viņi tur neviens nemāk spēlēt ģitāru, viņiem vajag pasniedzēju ar pilnīgi svaigu skatu uz mūziku ! Es plānoju piedāvāt viņiem apgūt mikrobāzes improvizācijas un katru gadu iet cauri jaunai skaņkārtai ! I mean, homīši kas spēlē uz atskaņotām ģitārām beidzot iemācītos kādu jēdzīgu gabalu nospēlēt !!!! 

Kā arī es uzskatu ka es esmu pierādījis sevi kā atbildīgu blogotāju šeit un pārējie administrātori āpatās nedara savu darbu, es vēlos kļut par administrātoru, es ceru ka Dolfs šo varēs nokārtot priekš manis !!! 

 


  • 1


#160081 Konflikts

Pievienoja badass-playa 12 September 2016 - 06:29 PM

Nesaskaņas ar ģitāristu manā grupā turpinās, es iepriekš jau rakstīju, ja viņš spēlē uz atskaņotas ģitāras kā džeza homītis, un k.ko dirš par dropiem, un turpina močīt powerkordus ar vienu pirkstu, ok, to es k.kā sagremoju, tomēr sen pazīstami un tā. Nu lūk un tagad viņš izdomāja nopirkt multiscale 7 stīgu ģitāru. Problēmas itkā nebūtu, ja viņš pēdējās 3 stīgas turētu vienā skaņojumā, bet lūk nē, redz kundziņš gribot spēlēt atkal k.kadā mistiskā skanojumā, tipa a-drop, man liekas, ka atkal dirš, jo tādas a nots nemaz nav. Varbūt viņš domā fa, bet pēc fa tas neizklausās. No lūk, es viņam palūdzu lai nospēlē k.ko vienkāršu ar savu skanējumu, ( tipa spēlēt 16/7 ar akcentu uz atsitienu la minora kvartsekstakordu izmantojot kā izejas pozīciju harmoniskai parejai uz disonansi izmantojot dorisko gammu) viņš sāka laist pa atverto stigu k.kadas trioles akcentējot sinkopi. Ja ar to ir par maz tad tonalitāte bija vispar sviestā. La minora kvartsekstakorda vietā viņš paņēma la mažoru kā subdominanti un re kā alterēto dominantseptakordu, kas būtu interesanta kvartu-kvintu apļa ritmiskā modulācija, ja nu vienīgi viņš nebūtu homītis kas spelē ar atskaņotu ğitāru. Nu lūk tā. Ko man darīt ? Un starp citu, vai kādam ir inputs par to, kadēļ mam bassam ir nelabojama intonācija kļuvusi ? Es tiltu pārskrūvēju par 4 cm tālāk, jo stīgām vienmēr baigais gabals paliek pāri ko kniebt nost.
  • 2


#159909 reāli trekna skaņa

Pievienoja badass-playa 30 April 2016 - 12:28 PM

Es nesen pirms mēģinājuma ar savu jauno grupu iegāju KFC un tākā es kavēju, man nācās skriet ar visu spaini uz mēģa telpu, long story short- nenomaagājit rokas man sanāca dabūt ārā tādu skaņu, kā līdz šim nekad vēl nav bijis. Ietaukojot stīgas ar saviem pirkstiem es dabūju ārā tik treknu skaņu ārā, ka meshuga nestā klāt, skanēja reāli oktāvu zemāk ! Tas visticamāk ir dēļ tā, ka stīgām atnāk papildus svars un tām rezonānses līkne palielinās, tajā pašā laikā nepazūd tonis, jo eļļa samazina berzi ar to vienu ladu, kas man ir augstāka par pārējām un metāls mazāk oksidējās no sviedros esišajiem sāļiem un kustības laikā saglabā elastību (man to pastāstīja fizikas zinātņu doktors, tākā es zinu par ko runāju ) doma pagaidām ir tāda, ka es varētu stīgas vārīt motoreļļā un lai tās būtu vēl elastīgākas atlaidināt ar lodlampu.
  • -2


#159318 laikam, ka akordi

Pievienoja badass-playa 10 September 2015 - 09:54 AM

Vispirms iepazīsties ar foruma noteikumiem!
http://www.gitaristi...ruma-noteikumi/

Izlasīju, neatradu pilnīgi neko, ka atbalstītu Tavu šovinistisko nostāju šajos jautājumos :)


  • 1


#159316 laikam, ka akordi

Pievienoja badass-playa 10 September 2015 - 09:30 AM

Bērnudārzs te kaut kāds :)

Varbūt laiks mācīties beidzot pašam spēlēt, nevis meklēt blusas citos!

(un cept rakstus zem citiem vārdiem)

Varbūt laiks nelīst visos caurumos par korķi ? Nevari palīdzēt, nestasti visiem cik gudrs esi !


  • 1


#159311 laikam, ka akordi

Pievienoja badass-playa 09 September 2015 - 09:28 PM

Es nezināju kur rakstīt, tādēļ rakstīšu te, lieta ir tāda, ka man ir jauns brutal/tehnikal deathcore projekts, un soloģitārists ir totāls pajols ! Es viņam tākā jautāju, kādēļ viņš barē akordus spēlē ar vienu pirkstu piespiežot visas stīgas, k-gan tā neviens nedara, viņš sāka k-ko dirst par to, ka tas ir drops un man vajadzētu tā spēlēt, bet nu nopietni ?! kurš nopietns mūziķis spēlē uz atskaņotas ģitāras ?!  Nu ja neskaita tos džeza homīšus... tipa konceptuālā māksla...

viņš saka ka tas ir tipa b drops, kautgan tādas nots b vispār nav, nu jā un man liekās ka viņš vnk man dirš lai es viņu neizmestu no grupas. 

tākā arī pārejot no dominantes do septakorda, viņš spēlē pilnīgi nepareizā pozīcijā, kas itkā nebūtu nekas, ja mēs runātu par speciāli radītu disonansi sekstās, bet nu tā pozīcija ir totāli nekāda !!! 

Kāds no jums moš ir saskāries ar līdzīgām problēmām ?

 


  • -3


#159298 Kombis

Pievienoja badass-playa 04 September 2015 - 05:56 PM

Par 500 euro var nopirkt boss metalzone pedāli, rādiotehnikas subwūferi un kādas 50 10 watu skandas ! ja skapī saurbj pietiekami daudz caurumus skandām, un pedālim, skan labi, es ko līdzīgu izdarīju tikai ar koka kasti, norm, var ņemt arī beringer pedāļus, reāli starpības nav ! Jo nu pirkt kombi ir stulbi ! Tu samaksā 500 eiro par to, ka Tev jau ir kāda cita skaņa !


  • -2


#159219 Dammit

Pievienoja badass-playa 21 August 2015 - 01:07 PM

Es jau kādu laiku mēģinu atkost fingering stile uz klasiskās ģitāras. Es sākumā gribēju tepošanu mācīties, bet tepošana ir reāli pārāk vienkārša ! Izklausās arī reāli tizli, tādēļ dodiet man lūdzu padomus, ar kādām dziesmām man labāk sākt mācīties ? Es atceros bija viena tāda dziesma kurā sākās k-kāds ritms, ne pārāk sarežģīts, tipa pa bassbočku, sāka dziedāt, bet nu tā mazliet tākā kliegt un sākās fingering stile solo uzreiz, varbūt kāds zin ? Būšu pateicīgs par jebkādiem ieteikumiem ! 


  • -1


#150886 ritms

Pievienoja badass-playa 12 June 2012 - 09:31 PM

nu ir tā , ka nosākuma noskan tik tik tik tik trīs ceturtdaļās , un pēc tam parasti visās dziesmās sākās tremolo pa jaceni , tad ir budumcs , da dam , padabadadadam ar basbočku , tad ģitāra sāk griezt kā apmēram wjauu wjaaaauu , vžing žing , kamēr tajā pašā laika bass sāk darīt tā - da da da da dam dam da dam da dam da dam , pom pom , pagadankš ! ap to laiku kad būs iemācījis šo sapratīsi , ka īstenībā metronaoma vietā var izmantot rokas pulksteni , tikai jāpieliek kārtīgi tuvu ausij !
  • 3


#149898 iesācējs !

Pievienoja badass-playa 13 March 2012 - 08:34 PM

sveiki ! ir tāda lieta, ka es tiko esmu nopircis savu pirmo ģitāru , stagg (zinu mazliet par šerpu priekš iesācēja , vajadzēja domāt par ibanes ) un negribu mācīties gammas un pentatonikas tur visādas hromatiskās , jo uzskatu , ka tā ir lieka laika izšķiešana ! bet gribu pa taisno mācīties soloģitāras tehnikā spēlēt ! es domāju , ka varē'tu mēģināt pavilkt k-ko no trash metāla , piemēram dragonforce , vai arī paul gilbert !
tādēļ gribu jums pajautāt , kā jūs iemācījāties spēlēt soloģitāras tehnikā ?
un vai spēlējot ar biezajiem bassa mediatoriem es neapgušu nepareizu alternative picking metodi ?
  • 0