Pālekt uz saturu


THE CWTCH

Pievienojās: 26 Jan 2014
Ārpus foruma Forumā bija: Nov 15 2018 11:26 AM
-----

#158314 A....Kā sākt spēlēt ģitāru.

Pievienoja THE CWTCH 12 November 2014 - 03:32 PM

Nezinu vai kāds ir pieminējis "House Of Blues'' pamācības, bet es ģitāru sāku spēlēt tieši ar šīm pamācībām, pēctam, kad jau biju nedaudz nobriedis, sāku iet pie privātskolotāja. Uzskatu, ka sākumā pie privātskolotāja nav jēga iet, jo pirksti pie stīgām ātrāk nepieradīs, tas nozimē, ka vienīgais, ko tu tur darīsi ir - centīsies nospēlēt tos pāris akordus un galu galā maksāsi par to, ko tu vari izdarīt mājās, skatoties pamācības. Un kā jau iepriekš minēja, tad neņem to visu pārāk pie sirds, jo tad tiešām apniks. Viss nāk ar laiku, it īpaši ģitārspēlē.


  • 1


#157724 Plānoju nopirkt savu pirmo ģitāru

Pievienoja THE CWTCH 24 June 2014 - 04:03 PM

Varbūt kāds var paskaidrot kapēc? es skatos dafiga review kuri saki, ka les paul sp 2 ir loti laba iesācēja ģitāra. Bet vai ibanez gax30 varēs arī netikai smagus toņus?

Viņa izskatās labi, bet skan stipri iesācēju līmenī, pietam viņa nemaz neskan, kā Les Paul. Ibanez lētais gals tajā pašā laikā saglabā pamata fīču un pilda to ļoti labi. Tā ir smago toņu ģitāra, jā, bet ir arī citi gio un gax sērijas modeļi. Vari palūkot kādu GRG vai lētu RG modeli. Man viena no mīļākajām ģitārām ir šī - Ibanez RGR321EX un ģitāru veikalā viņa maksā vien 291 eiro, vienīgais orģināli šī ģitāra pārdodas ar emg85, bet to anyway tev sākumā nevajadzētu, par cik Ibanez INF ir ļoti labi skaņu noņēmēji.


  • 1


#157699 Vai es varu vest stīgas carry-on bagāžā lidojot?

Pievienoja THE CWTCH 20 June 2014 - 02:40 PM

nez vai 64 centi minūtē ir tā lielāka nauda. Bet gan jau kāds piezvanīs tavā vietā un uzprasīs.

Labi, nesāksim runāt par zvanu cenu, bet anyway klāt nāk vēl savienojums un darbinieku ātrdarbība par kuru galu galā ir jāmaksā. Nezinu vai jēga ir zvanīt vispār, jo man interesē Manchester Airport, nevis RIX. Es tomēr aizsūtīšu vienkārši pa pastu :D


  • 1